Малая Южная железная дорога

Прошлое и настоящее

Малая Южная железная дорога

Дитяча залізниця “Мала Південна” провела благодійну акцію до Міжнародного дня захисту дітей

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на дитячій залізниці "Мала Південна" провели благодійну акцію – безкоштовну подорож поїздом "Україна" для вихованців шкіл-інтернатів, а також учнів ліцеїв та загальноосвітніх шкіл, у яких працюють гуртки "Юний залізничник".

Нагадаємо, дитяча залізниця "Мала Південна" працюватиме до 30 жовтня 2016 року з 10:30 до 17:00.

З 3 червня і до 1 вересня юні залізничники чекають на маленьких пасажирів та їхніх батьків щодня, крім понеділка та вівторка, а з 1 вересня до 30 жовтня – у святкові дні, щосуботи і щонеділі. Дорослий квиток на проїзд у поїзді коштує 7 грн, дитячий – 5,28 грн.

Довідково:

Дитяча залізниця "Мала Південна" – центр виховання і підготовки майбутніх професійних кадрів Південної залізниці – знаходиться у м. Харків, вул. Сумська, 81. Її було відкрито 8 листопада 1940 року. Загальна довжина колії дитячої залізниці -3,6 км. Діють дві станції – Парк і Лісопарк, а також зупинна платформа "Меморіал". Рухомий склад дитячої залізниці – поїзди "Україна" та "Юність Південної", які складаються з 6 вагонів, та два тепловози. На дитячій залізниці працює більше 70 гуртків юних залізничників, у яких за 11 основними спеціальностями залізничного транспорту займається понад 1100 школярів.

^