Малая Южная железная дорога

Прошлое и настоящее

Малая Южная железная дорога

Стартував 83-й сезон руху поїздів Малої Південної залізниці в Харкові

1 червня відкрито 83-й сезон руху поїздів Малої Південної залізниці. Захід відбувся за участі керівництва АТ “Укрзалізниці”, заступника голови Харківської обласної військової адміністрації Євгена Іванова, мера Харкова Ігоря Терехова.

“Все що ми робили, робимо і будемо робити, направлене на наше майбутнє. А майбутнє – це наші діти.  Попри всі складнощі ми відновлюємо рух як на великих залізничних магістралях, так і на дитячих залізницях. Стабільно працює Київська дитяча залізниця, сьогодні запустилася Мала Південна, на черзі – 3 червня –  відкриття сезонів у Дніпрі, Львові, Рівному. Поряд з вихованням нових поколінь залізничників на дитячі залізниці покладається ще й велика соціальна роль: дарувати радість сімейного дозвілля та залучати до позашкільної освіти навіть у воєнний час”, – зазначив під час свого виступу голова правління АТ “Укрзалізниці” Євген Лященко.

Після доповіді начальника дитячої залізниці «Мала Південна» голові правління Укрзалізниці Євгену Лященку про готовність до відкриття руху юні залізничники повели поїзд у перший рейс нового сезону.


“Наша дитяча залізниця — невід`ємна складова інфраструктури Харкова, місце відпочинку багатьох харків’ян та гостей міста. І коли в ході ворожих ракетних обстрілів було пошкоджено будівлю “Малої Південної”, ми поставили собі завдання відновити в найкоротші терміни будівлі та підготуватися до початку руху. Тож у добру путь!”, – звернувся до юних залізничників та присутніх гостей директор виконавчий регіональної філії  «Південна залізниця» акціонерного товариства «Укрзалізниця» Микола Уманець.

Дитяча залізниця «Мала Південна» працюватиме з 1 червня до 29 жовтня 2023 року. Поїзди курсуватимуть у вихідні з 11:00 до 15:30. У будні – за попередніми груповими замовленнями. Квиток для дорослих коштує 39 грн, для дітей від трьох до 12 років – 20 грн. Щодо заявок на групові відвідування слід звертатися за тел. (057)707-02-33.

Нагадаємо, що 70-й сезон на Київській дитячій залізниці відкрився 15 квітня, а вже 26 травня  її  вихованці пілотували рейс №7412 київської кільцевої електрички та розповідали пасажирам про найважливіші місця столиці, які проїжджає кільцева електричка на своєму маршруті.

Джерело: https://www.pz.gov.ua/podrobno/7711

^