Малая Южная железная дорога

Прошлое и настоящее

Малая Южная железная дорога

На Малій Південній

Соціалістична Харківщина, № 129 (11129), 30.06.1963

ОДИН З НАЙМАЛЬОВНИЧНІШИХ куточків парку культури і відпочинку імені Горького — це місце, де розташувалася дитяча залізниця Мала Південна. Лише за останній місяць вона перевезла 66 тисяч юних пасажирів.

…Тепловоз набирає швидкості. Машиніст Віктор Маслій впевнено веде поїзд. Йому допомагає Люда Корнієнко. Вся бригада — учні Дергачівської школи № 2. А завтра працюватиме бригада з Мерефи, потім з Люботина, Слатино, Козачої Лопані, харківських шкіл, є навіть бригада юних залізничників з Бєлгорода. Всі ці діти, як правило, в школі добре вчаться. Тут, на залізниці, вони оволодівають різними спеціальностями транспортників.
У кабінеті начальника залізниці т. Кравченка висить 8 грамот. Однією з них за хороші показники у всесоюзному змаганні ЦК ВЛКСМ нагородив колектив залізниці в нинішньому році.

Перед нами книга відзивів і пропозицій. В ній сотні записів різними мовами — англійською, французькою, німецькою, чеською, польською, китайською. Цими днями група лаоських студентів залишила такі слова: "Бажаємо радянським піонерам впевнено вести свій поїзд до світлого майбутнього — комунізму".    Поруч теплі рядки і хороші побажання німецької молоді.

П. ОСТАПЕНКО

^